PALM FLEKS

   Avrupalıların Yıllardır Sağlıklı Ve Kaliteli Uyku Bilinciyle Kullandığı Yaysız Yatakları İlk Olarak 1996 Yılında Türk Halkının Beğenisine Ve Hizmetine Sunduk.

   Dönemin Koşullarında Türkiyede İlk Yaysız Yatak Ürünlerinin Tanıtımını Ve Satışını Gerçekleştirmek Çok Zor Olmakla Birlikte Bunu Başarmak Ve Türk İnsanının Daha İyi Koşullarda Uyumasını Sağlamak İstedik Ve Başardık.

   İnsanımızı Hak Ettiği Kaliteli Ve Sağlıklı Uykuya Kavusturmak İlkesiyle 1996 Yılından  Bu Yana Türkiye De Yaysız Yatak Satışlarımızı Sürdürmekteyiz.

    

   İlkemiz Doğrultusunda Bu Ürünlerin Satışını Yaparken Asla Kalite Ve Müşteri Memnuniyetinden Ödün Vermedik.

   Sağlıklı Ve Kaliteli Bir Uykunun Ve Çok Daha Kaliteli Ürünlere Sahip Olmanın En Az Avrupalılar Kadar İnsanımızın Hakkı Olduğu Gerçeği Işığında Hareket Ederek Dünyanın En Büyük Ve En Kaliteli Yatak Üretimini Yapan Yurtdışı Firmaları İle Çalıştık.

   Bu İşe İlk Başladığımız Günlerden Bu Günlere Kadar  Müşterilerimizin Hiç Bir Şikayeti İle Karşılaşmadığımızı Ve % 100 Müşteri Memnuniyeti İle Çalıştığımızı Belirtmekten Gurur Duyarız.

   Doğanın Bizlere Sunduğu Sağlığı, Gelişen Teknolojiyle Birlikte El Değmeden Maksimum Konfora Ulaştırarak Siz Değerli Müşterilerimizin Beğenisine Ve Hizmetine Sunmaya Devam Ediyoruz.

    

   Son 3 Yıldır Bu Kalitenin, Konforun Ve Doğallığın Adına İse Hammadesi Kauçuk Ağacının Sütünden Üretilen Lateks Diyoruz . Ve Bir Adım Ötesine Geçerek İtalyan Lateksi Diyoruz Çünkü; Dünyada Çok Az Bulunan Lateks Üreticileri Arasında Sahip Oldukları Teknik Bilgi Ve Tipik El İşçilikleriyle Öne Çıkan  Ve Bu İşi En İyi Yapanların ; Sahip Olduğumuz Yaklaşık 20 Yıllık Bilgi Birikimi Ve Tecrübelerimiz Sayesinde  İtalyanlar Olduğuna İnandık.

    

   İlkelerimiz Ve İnancımız Doğrultusunda İtalyan Lateks Yaysız  Yataklarımızla İnsanımızın Daha Doğal Ürünlerde Kaliteli Uyumasını Sağlamaya Devam Ediyoruz...